Fudbal

Prvotimac Borca sinoć je u baražu upisao debi u reprezentativnom dresu

Prvotimac Borca sinoć je u baražu upisao debi u reprezentativnom dresu
Foto: FK Borac | Prvotimac Borca sinoć je u baražu upisao debi u reprezentativnom dresu
E.S.

Fudbalska reprezentacija Makedonije neće igrati ovoga ljeta na Svjetskom prvenstvu u SAD i Meksiko.

Makedonci su sinoć poraženi u polufinalu baraža od favorizovane Danske (0:4). 


POGLEDAJTE VIDEO


Ono što je zanimljivo jeste da je za selekciju Sjeverne Makedonije dobitovao prvotimac banjalučkog Borca Sebastian Erera . Lijevi bek Banjalučana je odigrao 90 minuta i tako upisao prve minute u reprezentativnom dresu. 

Podsjetimo, Erera je pet godina proveo u Sjevernoj Makedoniji igrajući za Rabotnički i Bregalnicu iz Štipa. Rođeni Kolumbijac je oženjen Makedonkom i ranije je dobio makedonsko državljanstvo. Nakon sjajnih igara u dresu Borca dobio je poziv selektora Goce Sedlkoskog. 

Najčitanije