Dalibor Ilić krilni košarkaš Igokee potpisao je četvorogodišnji ugovor sa beogradskom Crvenom zvezdom.
Košarkaš iz Višegrada, koji je i reprezentativac Srbije, igrao je šest godina za Igokeu, a kratko je boravio i u Megi tokom 2019. godine.
Potvrdu Ilićevog transfera objavio je i beogradski klub na Twitteru i zvaničnoj stranici kluba.
Novi igrač crveno-belih je talentovani reprezentativac Srbije Dalibor Ilić! Angažovanjem Dalibora Ilića, KK Crvena zvezda je povećao broj domaćih igrača, ali i podmladio tim igračem koji je budućnost srpske košarke: https://t.co/cxFDjbtiMH#kkcz #TogetherWeCan pic.twitter.com/2gG1xUd1cL
— KK Crvena zvezda mts (@kkcrvenazvezda) July 14, 2022
"Angažovanjem Dalibora Ilića, KK Crvena zvezda je povećao broj domaćih igrača u rosteru za takmičarsku 2022-2023, povećao broj akvizicija za novu sezonu na 4 (Nedović, Martin, Holand…) ali i podmladio tim vrlo talentovanim igračem koji je budućnost srpske košarke", naveli su iz Zvezde.