Muška košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine doputovala je u Orlean i odradila večeras trening.
U ovom gradu sutra će "zmajevi" odmjeriti snage s Francuskom u susretu posljednjeg kola kvalifikacija za Eurobasket 2025.
“Došli smo ovdje oslabljeni, bez Edina Atića i Džanana Muse, kao i Amara Gegića. Ali očekujem da odigramo dobro, iako je i protivnik veoma jak. Pokušat ćemo pobijediti”, kaže selektor Adis Bećiragić.
Utakmica Francuska – BiH igra se sutra od 21:10 sati. Bh. tim je plasman na Evropsko prvenstvo osigurao u petak pobjedom protiv Kipra u Tuzli.