Loš učinak Bogdanovića i Bjelice, Lejkersi dominirali

Košarkaši Sakramento Kingsa izgubili su pred domaćom publikom od Los Anđeles Lejkersa 129:113.

Srpski košarkaši Bogdan Bogdanović i Nemanja Bjelica odigrali su ispodprosječne partije.

Bogdanović je za 28 minuta ostvario učinak od osam poena, dva skoka i jedne asistencije, uz 3/8 iz igre.

Blejzers – Džez 124:107

Bjelica je postigao poen više (9p) i uz to je imao tri skoka i tri asistencije i identičan šut iz igre kao njegov kolega iz reprezentacije (3/8).

Kingsi su utakmicu ispustili u prvoj četvrtinu koju su izgubili rezultatom 44:22. Do kraja duela ekipa Luka Voltona pokušavala je da se vrati u duel, međutim nisu imali dovoljno raspoloženih igrača.

Lejkersi su odigrali rutinsku utakmicu, Džejms i Dejvis nisu mnogo forsirali i ovo je bila sjajna timska pobjeda za ekipu iz "grada anđela".