Najluđi koš u NBA ove sezone

Oklahoma je bila bolja od Nju Orleans Hornetsa na gostovanju sa 123:118, a doprinos u trijumfu dao je i centar Tandera, Stiven Adams, koji je upisao dabl-dabl sa 11 poena i 11 skokova.

Ono što je posebno izdvojilo Adamsa na ovom meču, bila je trojka na kraju prvog poluvremena, kada je pogodio jedan od najluđih koševa u dosadašnjem regularnom dijelu NBA lige.

On je u posljednjim sekundama poluvremena prihvatio loptu sa pola terena, zatim je uputio sa više od pola terena ka košu i to jednom rukom.

Svi u hali su čekali ishod situacije, sat je otkucao nulu, a lopta je išla ka obruču... i pogodak!

Uslijedilo je slavlje igrača Oklahome, na čelu sa Adamsom koji je odigrao ludi ples da proslavi spektakularan koš, prenosi "Telegraf.rs".

Oklahoma poslije ovog trijumfa ima 33 pobjede i 22 poraza i nalazi se u zoni plej-ofa na Zapadu i trenutno zauzima 6. mjesto.