Košarkaši Partizana pobijedili su Megu rezultatom 89:82 (34:23, 20:16, 22:19, 13:24) u 30. kolu ABA lige.
Crno-bijeli će u plej-of fazu ući sa druge pozicije, pa će tako u četvrtfinalnoj seriji regionalnog šampionata igrati protiv Spartaka iz Subotice.
"Poslednja utakmica u ligaškom delu sezone koja nije imala rezultatski značaj, pa u tom smislu nije bilo lako igrati. Održavali smo ozbiljnost da se dobije utakmica protiv tima koji uvek igra sa najvećom motivacijom protiv nas. I ove godine su imali veoma dobru sezonu i čestitam im na svemu što su uradili i želim im sreću u plej-ofu. Hvala svim ljudima koji su bili u hali. Sledeće nedelje počinje priprema za ono što je najbitnije a to je plej-of", rekao je trener Partizana Željko Obradović.