Partija sezone Nikole Jokića

Nikola Jokić odigrao je svoj najbolji meč ove sezone u NBA ligi.

Srpski košarkaš je u pobjedi Denvera nad Oklahomom (110:102) ostvario tripl-dabl učinak.

Jokić je postigao 28 poena, sakupio 14 skokova i zabeležio 12 asistencija za nešto malo manje od 35 minuta provedenih na terenu. Nagetsi su protiv Tandera opravdali ulogu favorita, a njihova pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

Već u prvoj četvrtini su stekli veliku prednost, +16, što je ujedno bilo i najveće vođstvo domaćih na ovoj utakmici.

U drugom i trećem kvartalu Oklahoma je sa nekoliko serija uspijevala da prednost Denvera "istopi", a najviše su prišli na tri poena razlike.

U tim trenucima kao po pravilu, Nagetsi su na krilima Nikole Jokića odbijali nalete gostiju i na kraju zasluženo slavili.

Denver je četvrti na Zapadu i ima skor 16-8, dok je Oklahoma 8. i ima 11 trijumfa i 14 poraza.