Prekinut meč Zadara i Igokee, trener pogođen u glavu

​Utakmica 23. kola ABA lige između Zadra i Igokee prekinuta je krajem prvog poluvremena.

Režirali su ga navijači hrvatskog tima, a najgore je prošao domaći trener Danijel Јusup, koji je dobio udarac u glavu.

Sudije su tražile da jedan navijač hrvatskog tima napusti tribine dvorane "Krešimir Ćosić", što je on uporno odbijao, pa je morao da to zatraži i trener Јusup.

U nezadovoljstvu su se pridružili još neki navijači Zadra, koji su se čak sukobili sa redarima, pa je prekid potrajao nekoliko minuta.

Samo što je susret nastavljen (31:33), sudije su ponovo tražile od drugog navijača da napusti teren, a potom je udarac nepoznatim predmetom u glavu dobio i domaći trener Danijel Јusup.

Arbitri su napustili parket, traživši usput da se isprazni čitava dvorana, u kojoj je do tog trenutka bilo oko hiljadu ljudi, prenosi RTRS.