Košarka

Spektakl u "Zetri": Ulaznice za meč Dubai – PAO u prodaji

Spektakl u "Zetri": Ulaznice za meč Dubai – PAO u prodaji
Foto: FENA | Spektakl u "Zetri": Ulaznice za meč Dubai – PAO u prodaji

Višestruki evropski prvak, Panathinaikos, predvođen jednim od najboljih evropskih trenera, Erginom Atamanom, stiže u Sarajevo, gdje će 24. marta u 19.30 sati u Olimpijskoj dvorani "Zetra" igrati susret Evrolige protiv Dubaija.

Ulaznice za još jedan evroligaški spektakl su u prodaji od danas, 19. marta, na svim "Entrio" prodajnim mjestima, a od petka, 20. marta, putem online kupovine na adresi entrio.ba, saopšteno je iz KK Bosna.

Uprava Dubaija odlučila je da cijene ulaznica ostanu nepromijenjene, tako da će mjesta na tribinama biti dostupna za kupovinu u rasponu od 8 do 35 KM, dok će mjesta na parketu biti u prodaji od 60 do 200 KM.

Za ovu utakmicu važe i sezonske ulaznice KK Bosna BH Telecom, kao i da članovi ovog kluba imaju posebne pogodnosti prilikom kupovine ulaznica.

Takođe, djeca koja su članovi sarajevskih košarkaških škola imaće pogodnosti za prisustvovanje utakmici, dok su posebni uslovi napravljeni za porodične pakete.

Najčitanije