Košarkaši Partizana savladali su sinoć SC Derby u meču 19. kola ABA lige.
Bio je to 17. trijumf crno-bijelih u regionalnom šampionatu.
,,Loše smo počeli utakmicu, u prvoj četvrtini smo bili bez ritma. Kasnije je sve izgledalo drugačije kada su igrači koji nose ovaj tim počeli da ulaze u igru. Stigli smo do zaslužene pobede protiv dobrog tima koji je odlično vođen sa klupe. Čestitam mojim igračima, a SC Derbiju želim sve najbolje u nastavku takmičenja. Hvala svim ljudima koji su došli da nas podrže", rekao je Željko Obradović, trener Partizana.