Poznati bosanskohercegovači bokser Damir Beljo lakše je povrijeđen u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Mostaru
"Iako je riječ o lakšim ozljedama, Beljo je hospitaliziran je Klinici za ortopediju", izjavila je Adrijana Pandža, portparolka Sveučilišne bolnice Mostar, prenosi Fena.
U policiji zasad nemaju nikakvih informacija o ovom događaju, a prema pisanju portala "Bljesak.info", Belju je udarilo bolničko sanitetsko vozilo.
Damir Beljo bivši je evropki prvak u teškoj kategoriji po verziji WBO. Nakon što je titulu obranio u martu ove godine, titulu je morao ustupiti jer se zbog povrede nije borio četiri mjeseca poslije zadnje obrane.
I sam Beljo je potvrdio da je povrijeđen u saobraćajnoj nesreći. Sudeći prema statusu na njegovom Fejsbuk profilu on je imao operaciju, ali čini se lakšu, i kaže da se sada dobro osjeća.