Proteklog vikenda gimnastičarke Kluba ritmičko-sportske gimnastike Sloboda učestvovale su na internacionalnom turniru u ritmičkoj gimnastici "Olimpik kup 2025" održanom u Sarajevu uz učešće više od 300 gimnastičarki.
U jakoj konkurenciji Tuzlanke su osvojile su 20 medalja u individualnim vježbama od kojih su 13 zlatnih, četiri srebrene i tri bronzane, a u grupnim vježbama osvojile su tri zlatne medalje.
Medalje su osvojile, u A programu: Amila Bećirović (tri zlatne medalje) i Sara Muradbegović (dvije zlatne, jednu srebrenu medalju).
Medalje u B programu osvojile su: Ema Kabil (jedna zlatna medalja), Nadja Bektić (jedna zlatna medalja), Asja Bećirović (jedna zlatna medalja), Elma Bećirović (jedna srebrena medalja), Una Šibonjić (jedna srebrena medalja) te Leonarda Crnogorac (jedna bronzana medalja).
Medalje u B Light programu osvojile su: Majra Nurkić (jedna zlatna medalja), Ela Velagić (jedna zlatna medalja), Asija Muljić (jedna zlatna medalja), Ndija Hadžibegić (jedna zlatna medalja), Naida Palavrić (jedna zlatna medalja), Tajra Pejić (jedna srebrena medalja), Ema Zahirović (jedna bronzana medalja) i Ajša Žunić (jedna bronzana medalja).
U grupnim vježbama zlatne medalje su osvojile: Grupa 1: Ajna Maslić, Hena Mujkić, Lamija Morić, Dina Dubravić, Ajra Šehanović, Zana Hodžić, Amna Nukić; Grupa 2: Dženna Hujdurović, Alisa Fazlić, Luna Vodenčarević, Iman Aldobašić, Nejra Pašić; te Grupa 3: Alina Švrakić, Sara Hadžiabdić, Nina Kabil, Lana Omerović, Nura Nalić.