Košarkaši Bosne ASA BHT nakon osmodnevnih priprema u Puli vratili su se u Sarajevo u ponedjeljak. Zbog toga su prvotimci juče imali mali predah, a već danas nastavili su s redovnim treninzima kako bi potpuno spremni dočekali subotnji susret 21. kola NLB lige protiv Union Olimpije u Ljubljani. Iako je ekipa u Puli bila desetkovana gripom, stručni štab i Uprava kluba zadovoljni su učinjenim.
Spelukacije oko konačnog dolaska Džej Ar Bremera, američkog košarkaša, koji je igrao za grčki PAOK, Bukva je prokomentarisao na sljedeći način:
`Amerikanac je naš igrač tek od 69. februara. S obzirom da još ima obaveze prema PAOK-u, što znači da će igrati i revanš susret osmine finala ULEB kupa protiv Siena Montepaskija. Stoga ga u Sarajevu možemo očekivati tek u četvrtak, nakon što se njegova ekipa vrati iz Italije`, naglasio je Bukva.