Ostali sportovi

Herkleroudova pozirala za Plejboj

Herkleroudova pozirala za Plejboj
Herkleroudova pozirala za Plejboj
N.N.

Mlada američka teniserka Ešli Herkleroud, poslije dugih najava i pregovora, ipak se skinula za "Plejboj".

Nakon brojnih prelijepih sportistkinja koje su slavnom magazinu potpuno otkrile svoje čari, i dvadesettrogodišnja djevojka iz Los Anđelesa dobila je priliku da pokaže svijetu svoje neteniske atribute.

Prema najavama američkog magazina, Herkleroudova će na naslovnoj stranici biti u izdanju za avgust, a sva snimanja odradila je vrlo profesionalno, bez treme i s lakoćom. Istovremeno, prelijepa teniserka izjavila je da je snimanje bilo lakše odraditi nego meč s Ameli Morezmo na Vimbldonu.

Herkleroudova do sada nije osvojila nijedan teniski WTA turnir, a ukupna zarada u karijeri jedva da joj je prešla milion dolara. Hoće li, poput prethodnice Ane Kurnjikove, na kraju izabrati posao modela, dobro zaraditi i odreći se tenisa ili će i dalje tražiti pobjede u "bijelom sportu", tek ostaje da se vidi.

Najčitanije