Ostali sportovi

Iman Drugović osvojila bronzu u Zagrebu

Iman Drugović osvojila je bronzanu medalju na međunarodnom kik boks turniru održanom u Hrvatskoj.

Mlada četrnaestogodišnja članica Kik boks kluba KNVZA iz Sarajeva do medalje je stigla u jakoj konkurenciji Evropa kupa Zagreb open 2024.

Iako jedna od najmlađih takmičarki u svojoj kategoriji do 50 kilograma u disciplini kik lajt došla je do četvrtfinala gdje je pobijedila protivnicu iz Mađarske. U polufinalu se susrela sa protivnicom iz Slovačke gdje je pružila odličnu borbu, ali ipak izgubila u nekoliko bodova razlike.

Iman je višestruki državni prvak i osvajačica mnogobrojnih medalja kako sa domaćih tako i internacionalnih turnira.