Ostali sportovi

Kuže uhvaćen u kladionici

Agencije

Trener zagrebačkog Dinama Josip Kuže uspio je proteklih dana prevladati prvu smjenu, međutim, ovaj put mu ozbiljnije prijeti otkaz. Na naslovnici jednog dnevnog lista objavljena je fotografija koja pokazuje da se Kuže vratio svom poroku kockanju.

Nakon što je `Večernji list`, inače sponzor Dinama, već imenovao Kužeove nasljednike, što su u klubu više dana oštro demantovali, na naslovnici `24 sata` uz nadnaslov `Fotografija koja će Kužea koštati posla` pojavila se fotografija trenera Dinama kako boravi u kladionici i pregleda ponudu.

Situacija ne bi bila tako zamršena da kao trener Josip Kuže nema `kockarsku` prošlost, da svojim potezima ne može uticati na rezultate, da izvršni direktor Zdravko Mamić nije oštro zabranio klađenje, da mu već samo nekoliko dana ranije nije prijetila smjena.

Nedavno je Kuže u medijima govorio o svojim grijesima iz prošlosti te podvukao da ga u kazinu više neće moći vidjeti, kocka je za njega, kaže, prošlost. Međutim, nekoliko dana kasnije, objavljene su fotografije koje priči ne idu u prilog. U klubu fotografiju nisu vidjeli, ali su ostali zatečeni. Niko još nije prokomentarisao novonastalu situaciju.

Najčitanije