Marija Šalontai, poznata bugarska pornodiva, koja glumi pod pseudonimom Marija Beluči, izjavila je da bi voljela da snimi film sa trojicom fudbalera CSKA iz Sofije. Valenitn Iliev, Ivailo Petrov i Stojko Sakailev našli su se, ni krivi ni dužni, u neobranom grožđu, a "nepristojnu ponudu" izdašne Belučijeve nisu htjeli komentarisati.
`Nikada nisam snimila film s fudbalerima i to bih voljela sada da uradim. Iako sam glumila kao fudbalerka, nikada nisam radila sa sportistima u kopačkama.
Mislim da u krevetu nema baš prevelike razlike između fudbalera i običnih muškaraca. Fudbaleri su jedino fizički spremniji, pa bi bolje mogli izdržati moj 'profesionalni tempo'`, dodala je Belučijeva, zvijezda filmova `Prebrzi i prevrući`, `Fudbalske djevojke`, `Anđeli pakla` i mnogih drugih `sočnih` naslova koji nisu za novinske stupce.