Nevena Sajić, primač TENT-a iz Obrenovca i Ivan Kostić, tehničar Radničkog iz Kragujevca proglašeni su za najbolje igrače (MVP) finala 59. Kupa Srbije 2024/2025 u konkurenciji odbojkašica i jubilarnog, 60. Kupa Srbije 2024/2025 u konkurenciji odbojkaša.
Na ceremoniji dodjele medalja u “MTS hali Jezero” u Kragujevcu, pobjedničke pehare Danijeli Andrić, kapitenu TENT-a i Ivanu Kostiću, kapitenu Radničkog predali su Đula Mešter, predsjednik Odbojkaškog saveza Srbije i Ivan Knežević, generalni sekretar OS Srbije.
Zlatne medalje odbojkašicama TENT-a predali su Jelena Nikolić, prvi potpredsjednik OS Srbije i Petar Bogunović, predsjednik OS Vojvodine i potpredsjednik OS Srbije, a Danilo Mrđa, direktor takmičenja OS Srbije i Mladen Maran, predsjednik OSB, odbojkašima Radničkog.
Srebrne medalje odbojkašicama Železničara predali su Novak Savanović, član Nadzornog odbora OSS i Goran Gradinski, predsjednik UOSS, a Dragan Tanasković, predsjednik Nadzornog odbora OSS i Željko Tanasković, član Skupštine OSS, odbojkašima Partizana.
Trofeje za učešće u finalu uručeni su Stefani Pakić, kapitenu Železničara i Miliji Mrdaku kapitenu Partizana.