Ostali sportovi

Ni

S.B.

Dra

Bh. takmičar je od starta meča krenuo svim snagama ka sada već bivšem svjetskom šampionu s ciljem da sakupi što više poena. Australijanac je poklekao u četvrtoj rundi kada je Ninić izveo seriju udaraca, rival se našao na podu i nije uspio da nastavi meč.

`Iskren da budem neočekivano sam osvojio titulu, presrećan sam zbog toga. Neposredno prije meča organizatori manifestacije 'Najbolji od najboljih', koja je održana u Sidneju, su se dogovorili s domaćim borcem, ali i WMTA da ovo bude borba za titulu svjetskog prvaka`, rekao je Draženko Ninić.

Manifestacija `Najbolji od najboljih` je bio prijateljski meč između reprezentacija Srbije i Okeanije, a Srbija je pobijedila 3:2. Ninić je nastupao za selekciju naših istočnih susjeda.

 

Najčitanije