Kadetkinje Srbije pobijedile RS

Kadetkinje Srbije pobijedile su mlade rukometašice Republike Srpske sa 26:23 (10:10).

Bila je ovo utakmica sa dosta rezultatskih preokreta, posebno u prvom poluvremenu. Gošće su vodile sa 4:2, da bi domaće preokrenule kad su vodile sa 7:5, 8:6. Na odmor se otišlo pri neriješenom rezultatu 10:10.

U nastavku su nešto bolje zaigrale gošće koje je do trijumfa predvodila Tamara Mandić sa 10 postignutih golova dok je na drugoj strani Anđela Vokić sala sedam pogodaka.

Prije početka utakmice Marinko Umičević, predsjednik Rukometnog saveza Republike Srpske poželio je igračicama jedne i druge selekcije dosta sreće te je naglasio da će i u budućnosti biti sličnih susreta.