Trijumf Borac m:tela, u Peć putuju sa +3

Rukometaši Borac m:tela pobijedili su večeras na svom terenu Besu iz Peći u okviru drugog kola EHF Evropskog kupa sa 28:25.

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri, domaći tim je u nekoliko navrata ima vodđstvo do dva gola razlike ali na odmor su otišli pri rezultatu 14:14.

Nastavak je doniio sličnu igru, Borac je imao gol-dva prednosti ali su gosti iz Peći držali priključak. Tako je bilo sve do 58. minuta kada su “crveno-plavi” poveli sa 27:24 a trih tri gola prednosti su uspjeli da sačuvaju do kraja utakmice.

Odličnu partiju u redovima Borac m:tela ponovo je prikazao Marko Lukić koji je postuigao 10 golova a sa pet pogodaka ispratio ga je Aleksandar Miličević dok je Luka Knežević postigao tri.

U redovima Bese istakao se bh. Reprezentativac Nikola Prce sa sedam golova, jedan manje imao je Egzon Đuka a pet Deniz Terzići.