Tenis

Đoković se oglasio nakon pobjede: Idemo po titulu

Đoković se oglasio nakon pobjede: Idemo po titulu
Foto: Tanjug/AP | Đoković se oglasio nakon pobjede: Idemo po titulu

Idemo po titulu, poručio je Novak Đoković nakon što je danas izborio finale ATP turnira u Ženevi.

On će u finalu pokušati da dođe do 100. trofeja u karijeri, a u polufinalu je bio bolji od Britanca Kamerona Norija rezultatom 6:4, 6:7 (6:8), 6:1.

"Specifična situacija. U drugom setu sam uspeo da se vratim, propustio sam meč loptu. Bio sam malo stegnut, promašio sam nekoliko udaraca. Drago mi je što sam se konsolidovao i pobedio. Idemo po titulu", rekao je Đoković na terenu nakon završetka polufinalnog meča.

Najčitanije