Nekadašnji top 10 igrač Marin Čilić, ove godine je odigrao samo dva meča i propustio sve velike turnire zbog problema sa povredama, ali on je gotovo siguran da će u potpunosti biti spreman za početak sljedeće sezone.
"Za sada sam stvarno na dobrom putu", poručio je Čilić razgovoru za HRT.
A potom je pojasnio:
"Prošle nedjelje sam igrao neke mečeve na treninzima i sve je prošlo jako dobro. Tako da u procentima, sigurno 90 posto šanse imam da se vratim na teren za novu sezonu. Imao sam dva problema s koljenom, meniskus i nastradao mi je komad hrskavice. Kad sam krenuo ponovo sa punim treninzima i nekim mečevima, koljeno je počelo da reagira, to mi se dogodilo nakon turnira u Umagu. Moram da budem oprezniji nego inače", rekao je hrvatski teniser.