Krajinović propustio meč loptu, Raonić u polufinalu

Kanadski teniser Miloš Raonić plasirao se u polufinale Mastersa Sinsinati koji se igra u Njujorku pošto je nakon velike borbe savladao Srbina Filipa Krajinovića. Slavio je poslije dva sata i 43 minuta rezultatom 4:6, 7:6 (2), 7:5.

Krajinović je servirao za pobjedu u drugom setu pri rezultatu 5:4, imao je i meč loptu na servis rivala u desetom gemu trećeg seta, ali nije uspio da je realizuje pa je otvorio put do polufinala Raoniću.

Raonić će u polufinalu igrati protiv četvrtog nosioca Stefanosa Cicipasa. Grku je u četvrtfinalu meč predao Amerikanac Rajli Opelka, a duel je prekinut pri rezultatu 6:5 za Opelku.

U drugom polufinalu su prvi teniser svijeta Srbin Novak Đoković i Španac Roberto Bautista Agut.