Na startu završnog turnira u Londonu novak Đoković je nakon loše odigranog poena iskazao svoje nezadovoljstvo tako što je jače udario lopticu prema publici, a ta situacija je izazvala veliku pompu medija u Britaniji.
Prvi o tome odlučio je da piše novinar Mirora Nil Meklin, koji je na konferenciji za novinare nakon meča ušao u verbalni sukob sa najboljim teniserom Srbije.
Naravno, britanski portal Miror se nije tu zaustavio pa je nastavio da piše o novakovom "izlivu bijesa", a u te svrhe kontaktirali su i bivšeg tenisera Tima Henmana, koji je sa velikim zadovoljstvom osu paljbu po Đokoiću.
"Da je pogodio nekog, mogao je da bude diskvalifikovan. Kada su ga pitali za tu situaciju, trebalo je da normalno odgovori na pitanje, a ne da onako odreaguje. Iznenađujuće za čovjeka njegovog iskustva, ali to pokazuje u kakvom je mentalnom stanju trenutno", rekao je Tim Henman, a prenosi Miror.
Ništa tu ne bi bilo čudno da upravo taj isti Henman nije diskvalifikovan sa Vimbldona 1995. godine zbog toga što je u napadu bijesa pogodio skupljačicu loptica, pa stoga i nije baš primjereno da on komentariše ispade na terenima.