Korona tanji i najveća primanja: Najviša mjesečna plata u RS 33.525 ...
BANJALUKA - Najviša plata u Republici Srpskoj u prvih deset mjeseci ove godine isplaćena je u januaru u Banjaluci i iznosila je 33.525 KM, što je za 17.658 KM manje u odnosu na ...