MILIĆI - Kompanija "Boksit" iz Milića raspisala je oglas za prijem u radni odnos većeg broja radnika bez obzira na njihovu kvalifikaciju i radno iskustvo.
U oglasu, koji je otvoren do 20. marta, navodi se da će radnici biti angažovani u drvoprerađivačkoj industriji i separaciji kvarcnog pijeska. Po isteku oglasa biće obavljeno testiranje prijavljenih, a za kandidate koji zadovolje uslove biće organizovana stručna i obuka iz oblasti zaštite na radu.
Nakon toga slijedi šest mjeseci probnog rada tokom kojeg će imati sva prava kao i ostali zaposleni u "Boksitu".
Kompanija iz Milića je od početka godine primila u radni odnos 24 radnika, a do kraja godine planira da zaposli još 110 novih.