Privreda

Delta Maxi povećao prodaju za trećinu

Srna

BANJALUKA - U posljednjoj sedmici decembra i prvoj sedmici januara prodajne objekte kompanije "Delta Maxi" Banjaluka posjetilo je 273.600 potrošača, što je uticalo i na rast prodaje od 30 odsto, saopšteno je iz ove firme.

Najposjećeniji dani bili su 31. decembar i 6. januar kada su potrošači obavljali posljednje pripreme za praznične trpeze.

"Od 26. decembra do 7. januara u kompletnoj maloprodajnoj mreži prodato je, između ostalog, više od 100 tona voća i povrća, od toga samo oko 20 tona banana. U istom periodu prodato je više od 17 tona svježeg mesa", ističe se u saopštenju.

Najčitanije