Privreda

HT Eronet stekao 18.000 korisnika u RS

HT Eronet stekao 18.000 korisnika u RS
HT Eronet stekao 18.000 korisnika u RS
D. Zec

BANJALUKA - - Mostarski mobilni operater "HT Eronet" je za godinu dana od otvaranja prodajnog mjesta u Banjaluci stekao 18.000 korisnika i preko 350 firmi u RS koje koriste njegov signal, rekao je Radovan Grajić, rukovodilac banjalučke podružnice "Eroneta".

U proteklih devet mjeseci "HT Eronet" je, kako je saopšteno, povećao svoj tržišni udio u BiH sa 17 na 21 odsto, pri čemu je ostvario rast prihoda za 27 odsto u odnosu na isti period prethodne godine.

"Intenzivno smo radili na unapređenju naše mreže, što je za rezultat imalo pokrivenost signalom 98 odsto stanovništva, 83 odsto teritorije BiH i 75 odsto prometnica", kazala je Željka Senjak, direktorica za marketing i prodaju.

Napomenula je da je među novim pogodnostima za korisnike svakako i planirano sniženje međunarodnih poziva za 20 odsto, kao i niz nagradnih igara. Kao zahvalu gradu i postojećim korisnicima za godišnjicu uspješnog poslovanja "HT Eronet" je sinoć u Banjaluci organizovao koncert Željka Joksimovića. Uz besplatne ulaznice građanima je osigurana i posebna pogodnost kupovine Hej start paketa za jednu KM, na čijem računu im je poklonjeno 45 KM.

"Nova promotivna akcija namijenjena prepaid korisnicima, počinje 1. decembra, a počela je i novogodišnja ponuda mobilnih uređaja u izmijenjenim tarifama pri čemu se pet vrhunskih modela mobilnih uređaja nalazi na posebno sniženoj ponudi koja će trajati do kraja januara 2008", istakla je Senjakova.

Najčitanije