Privreda

Otvorena još tri Pevecova centra

Agencije

PULA - Nakon što je prošle sedmice otvoren trgovački centar "Peveca" u Bjelovaru juče su vrata kupcima otvorila još tri prodajna objekta tog trgovačkog lanca u stečaju.

Poslije nekoliko mjeseci prekida rad je obnovljen u "Pevecovim" centrima u Jankomiru, Puli i Zadru u kojima je angažovano oko 250 radnika. Iz "Peveca" je saopšteno da su postigli dogovor sa gotovo svim dobavljačima i da će pomenuti centri ponuditi velik broj artikala. Nakon što je u probleme zapala njegova matična kompanija u Hrvatskoj i "Pevec" u Banjaluci je zatvoren, a nedugo zatim u njemu je pokrenut stečajni postupak.

Najčitanije