Privreda

Revitalizacija Save počinje 21. januara

O.S.

BIJELJINA - Revitalizacija bijeljinskog preduzeća "Sava", koje će ubuduće poslovati pod nazivom "Nova Sava Semberija", počeće 21. januara, kazali su u ovom preduzeću, navodeći da će krenuti sa zamjenom dotrajale i zastarjele opreme.

Novi vlasnik preduzeća Milorad Krstić kazao je prilikom nedavnog sastanka s poljoprivrednim proizvođačima da je planom predviđena zamjena oko 80 odsto opreme. Za ovu godinu planirano je ulaganje četiri do šest miliona KM, a u prvoj fazi proizvodnje tokom godine trebalo bi da bude angažovano pedesetak radnika. Krstić je "Savu", koja je bila u stečaju, kupio za dva miliona KM.

Najčitanije