BANJALUKA – Predstavnici Saveza sindikata RS, Unije udruženja poslodavaca i predstvnici Vlade RS nastavili su sastanak oko nacrta zakona o radu.
Interesantno je, kako javlja novinar "Nezavisnih", Dragutin Škrebić, predsjednik Unije udruženja poslodavaca, iako je juče izjavio da nema namjeru više da razgovara s Rankom Mišić, predsjednicom SS RS, došao je na sastanak.
"Ne želim da sjedim s njom", rekao je juče Škrebić misleći na Mišićevu.
"U Sindikatu bi i dalje razvlačili da se ovaj zakon ne usvoji do Nove godine. Dva puta smo se odazvali i došli da pokušamo popraviti ovu radnu verziju kojom ni mi nismo zadovoljni. Smatramo da bi, ako se dogovaramo, moglo biti bolje, kvalitetnije i korisnije za sve nas", rekao je juče Škrebić i ljutito dodao kako je na sastanku bilo provokacija i ismijavanja.
Vezana vijest:
Poslodavci napustili sastanak: Nećemo više razgovarati sa predsjednicom Saveza sindikata