Srbijanska folk pjevačica Lepa Đorđević sklopila je ugovor s tuniskom kompanijom "Terina Beauty", kojim će postati jedno od njihovih zaštitnih lica za liniju kupaćih kostima i garderobe za plažu za predstojeću sezonu.
Kako saznajemo, ova kompanija do sada se bavila proizvodnjom kozmetičkih preparata koje koriste po svojim hamam centrima.
Linija će nositi naziv "Maximal Terina", a pratiće je velika kampanja. Za ovu priliku biće izrađen i propagandni materijal u vidu bilborda i kalendara.
Interesantno je da će sve žene u kampanji biti plavuše i javne ličnosti s prostora istočne Evrope. Do sada je poznato da će se u kampanji, pored Lepe Đorđević, naći jedna bugarska pjevačica i ukrajinska glumica.
Srbijanska pjevačica obući će nekoliko kupaćih kostima i tunike za plažu izvezene tuniskim motivima. Lepu Đorđević će fotografisati proslavljeni srbijanski fotograf Dejan Milićević, a dogovor je "pao" da on slika i pjevačicu iz Bugarske. Za ovu bugarsku pjevačicu jednom prilikom Milićević je već radio spot.
Oni koji budu ljetovali u Tunisu imaće priliku da srbijansku pjevačicu vide na bilbordima. Inače, saznajemo da i sestra Lepe Đorđević radi u Tunisu i to u francuskoj kompaniji za telekomunikacije.
Ne sumnjamo da će Tunižani, slabi na zavodljive plavuše, pasti na šarm Lepe Đorđević.