Muzika

Madona definitivno dolazi u Budvu

Agencije

BUDVA - Menadžerski tim svjetske pop zvijezde Madone potvrdio je juče da je njen koncert na plaži Jaz kod Budve, uključen u svjetsku turneju koju organizuju povodom njenog 50. rođendana i 25 godina rada.

Madona će održati koncert na Jazu, u okviru turneje "Madonna at 50", na prostoru na kome je prošlog ljeta nastupila grupa "Rolling Stones", krajem avgusta ili početkom septembra, za honorar od 5,5 miliona dolara. Biće to njen prvi nastup u karijeri u nekoj od balkanskih država.

Pregovori sa kraljicom popa su, po pisanjima crnogorskih tabloida, trajali više od dva mjeseca.

Predstavnik Turističke organizacije Crne Gore Blažo Radoman rekao je da je uključivanje Crne Gore u Madoninu svjetsku turneju veliki uspjeh, koji će ovoj zemlji obezbijediti ogromnu reklamu.

"Koliko je to uspjeh pokazuje ogromno interesovanje ljudi iz zemalja okruženja koji već zovu i interesuju se za datum i cijenu ulaznica za Madonin koncert", rekao je Radoman i najavio da će cijene ulaznica za taj spektakl "sigurno biti niže od karata za legendarni bend 'Rolling Stones'".

Radoman je kazao da će finansiranje koncerta snositi opština Budva sa suorganizatorima i istakao da se očekuje prisustvo više od 100.000 ljudi.

Madona će u Budvi, sa suprugom Gajem Ričijem i njihovo troje djece, boraviti najmanje tri dana. Prije njih u Crnu Goru će doputovati njen producentski tim i oko 200 članova ekipe, koja će postavljati scenu na Jazu.

Najčitanije