Muzika

Održan koncert "Banjalučkog veza"

Održan koncert "Banjalučkog veza"
Foto: Ustupljena fotografija | Održan koncert "Banjalučkog veza"

GRADIŠKA - U Kulturnom centru Gradiška održan je koncert "Veče uz pjesmu" ansambla "Banjalučki vez".

Na programu su bile starogradske, izvorne i narodne pjesme. Predsjednik ovog ansambla Borislav Drobac rekao je da tradicionalno u Gradišci nastupaju pred kraj godine.

On je podsjetio da su u 2025. godini nastupili u većini gradova Republike Srpske.

"Uspješnu godinu okončaćemo 29. decembra u Banskom dvoru. To  će biti naš 32. nastup u ovoj godini", rekao je Drobac.

Na koncertu su, kao gošće, nastupile i članice ansambla "Lijevčanski vez" iz Nove Topole.

 

Najčitanije