Pozornica

Stendap šou Srđana Olmana u Gradskom pozorištu "Jazavac"

Stendap šou Srđana Olmana u Gradskom pozorištu "Jazavac"
Foto: Facebook/Srđan Olman | Stendap šou Srđana Olmana u Gradskom pozorištu "Jazavac"

BANJALUKA - "Pravda za Olmana", stendap šou Srđana Olmana koji govori o društveno-ekonomskim problemima današnjice, ali i bližoj istoriji, odnosno problemima tokom Srđanovog djetinjstva, u Gradskom pozorištu "Jazavac" biće izveden 18. marta od 20 časova.

Kako se proveo na magnetskoj rezonanci, je li kivi voće ili životinja, čemu služe komarci i zašto tenis nije za Balkance, samo su neke od tema koje ćete čuti u Olmanovoj pravdi za njega, saopšteno je iz "Jazavca".

"Jedno je sigurno, nakon što pogledate 'Pravdu za Olmana', više nikada nećete istim očima gledati parkirane automobile. Ovaj šou Srđan Olman je izveo u svim zemljama Ex Yu, Austriji, Njemačkoj, Švicarskoj, Kanadi, a evo ga i prvi put u Gradskom pozorištu 'Jazavac'", pojašnjavaju iz "Jazavca".

Ulaznice je moguće kupiti samo u direktnoj prodaji na biletarnici Gradskog pozorišta "Jazavac" od 16 do 20 časova svaki dan osim nedjelje.

Najčitanije