Katarina Grujić i Marko Gobeljić zavjetovali su se u Hramu Svetog Save, gdje su se izgovorili sudbonosno da pred Bogom.
Spekulisalo se da je Kaćina kuma Andreana Čekić tada zaboravila burme, a pjevačica je sada u emisiji otkrila da li je to istina.
"Bilo je fenomenalno na svadbi, najviše sam se napila. Ja sam vesela kad popijem. Bilo je prelepo, najvažnije je da su oni presrećni i da se vole. Puno nas je pevalo, non-stop se nešto dešavalo. Nije istina da sam zaboravila burme da ponesem, oni su već imali burme pošto su se venčali, a istina je da sam uhvatila bidermajer", rekla je Andreana u emisiji "Amidž Šou".
(Kurir.rs)