Nagli karakter i drskost Kameron Dijaz opet su došli do izražaja na partiju koji je nedavno za svoje holivudske goste organizovala Dru Berimor.
Naime, gosti su rekli da je Dijazova bila grozna prema njima i da im nije htjela dati cigarete, već se sakrila ispred kuće i pušila sama.
"Kameron je bila napolju cijelo vrijeme i pušila, ali kada bi je neko zamolio za cigaretu, svaki put bi odgovorila da ih nema", rekao je izvor za "Njujork Posta".
Tako su gosti zaključili da "Čarlijev anđeo" uopšte nije anđeo, nego pravi đavo, jer je sebično uživala u nikotinskim dozama.
Na partiju, čija je tema bila Alfred Hičkok, uz Britni Spirs, bili su i Liv Tajler, Meri Kejt Olsen, Orlando Blum, Leonardo Dikaprio, Kejt Bekinsel kao i mnogi drugi.