Poslije uspjeha koji je doživjela s pjesmom "Mafijaš", koju je skoro objavila, Indi Aradinović je riješila i da je vrijeme - da se vrati na teren.
Ona je, naime, ranije odbijala pozive da pjeva u prijestonici, međutim sada se sve promenilo, kako je postala traženija nego ikad.
Nedavno je tako na jednom splavu napravila opšti haos, pošto se latila mikrofona pa započela niz hitova jednom pjesmom sestre Edite.
Tek za njim je ređala i svoje, poput "Bato, bre", "Noć, noć", "Bela haljina"...
Odjevena u plavo i ističući svoje najjače atribute kao da je omađijala goste poznatog lokala, a svi su zajedno sa njom pjevali do kasno u noć, prenosi Pink.