Jet set

Indira Levak proslavila godišnjicu braka

Indira Levak proslavila godišnjicu braka
Foto: Print Screen/Instagram | Indira Levak proslavila godišnjicu braka
N.N.

​Pjevačica Indira Levak na Instagramu je obavijestila svoje pratioce da ona i njen suprug Miroslav slave godišnjicu braka.

Tim povodom, pevačica je sa fanovima podijelila još jednu vijest.

Indira nije mogla da sakrije oduševljenje pa je na Instagramu napisala.

"Mužiću moj, neka nam je srećna godišnjica braka!! Nikad lepša!! Eto, postadoh i mama preslatke Blu."

"Neka vam je još puno srećnih zajedničkih godina", "Srećna vam godišnjica, neka vas prati sreća", "Presladak pas", samo su neki od komentara na porodičnu fotografiju Indire, prenosi Prva.rs.

Najčitanije