Jet set

Nikola Kojo: Uskoro se selim na selo

Nikola Kojo: Uskoro se selim na selo
Nikola Kojo: Uskoro se selim na selo
N.N.

Proslavljeni glumac Nikola Kojo otkrio je da planira da se odseli iz Beograda. Kako je objasnio, premoren je od gradske gužve, pa zato želi što prije da se preseli u porodičnu vikendicu na Kosmaju, gdje inače boravi kada je slobodan.

- Želim da se preselim, ali nije moguće totalno, zbog djece i škole. Mada će to moći da se dogodi uskoro. Trenutno sam pola sedmice u Beogradu, a pola van grada. Trudiću se da sve više budem van - rekao je glumac u emisiji „Ekskluziv“. Osim toga, objasnio je da je ispoštovao porodičnu tradiciju i ove praznike proveo u tom duhu.

- Deca su mali ljudi koji još uvek veruju u Deda Mraza i uskršnjeg zeca, tako da je normalno da se raduju. Kako starim, gledam da se posvetim drugim stvarima. Poštujem tradiciju, ali to je kao svaki drugi dan - rekao je glumac.

Najčitanije