Pjevačica Aleksandra Mladenović je došla na promociju novog albuma kolegnice Nadice Ademov. Međutim, ona se pojavila sama.
Aleksandra je na promociju došla bez partnera Isaka Šabanovića, a na pitanje gde joj je dečko, odgovorila je kratko:
- "Nemam dečka".
Pjevačica nije željela dalji razgovor na ovu temu.