Jet set

Šta je Elton Džon poručio Dženet Džekson

Šta je Elton Džon poručio Dženet Džekson
Šta je Elton Džon poručio Dženet Džekson
N.N.

Kantautor Elton Džon kritikovao je pjevačicu Dženet Džekson i to više nego nemilosrdno.

- Znate je*beni muzički časoposi pišu o nastupu Dženet Džekson i ocjenjuju njene koncerte riječima: „Ovo je najveći šou – 4,5 zvjezdice“. To je je*beni pejbek. Mislim stvarno! To nije šou! Radije ću da idem da gledam transvestita. Odje*bi!, rekao je Elton za Rolling Stone.

Sestra Majkla Džeksona, koja je trenutno na svjetskoj turneji sa albumom „Unbreakable“, još nije odgovorila na prozivuku kolege koji je poznat po tome što nema dlake na jeziku kada je riječ o drugim pjevačima.

Tako je prije više od decenije, i u nekoliko navrata kasnije, redovno vrijeđao Madonnu, njene nastupe uživo, a naročito nastup u poluvremenu Super Boula, kada je izjavio: „Samo neka se potrudi da dobro odradi plejbek”. Njih dvoje su se nakon toga ipak zakopali ratne sekire, pošto je ser Elton priznao da je pretjerao.

Najčitanije