Jet set

Tetka spasila Džordža Klunija od zavisnosti

Tetka spasila Džordža Klunija od zavisnosti
Tetka spasila Džordža Klunija od zavisnosti
N.N.

Džordž Kluni se zahvaljujući iskustvu sa svojom tetkom Rozmeri nije odao lijekovima za ublažavanje boli kada su mu to doktori preporučili. Naime, karijera tete Kluni se stropoštala zbog zavisnosti od tableta.

Kada je 2005. povrijedio leđa na setu doktori su Kluniju preporučili vikodin, jak anestetik. Ali stameni Džordž odlučio je ne uzeti nijednu tabletu jer se, kaže, sjetio kako je karijera njegove tete Rozmeri krenula nizbrdo na sličan način. Počelo je kao ublažavanje boli, a pretvorilo se u totalnu zavisnost koja joj je uništila karijeru.

"Otac je muku mučio sa svojoj sestrom u vrijeme kada je bila zavisna od perkodanu. Te su me scene progonile u vrijeme kada mi je i samom bilo ponuđeno uzimanje anestetika", izjadao se nekadašnji doktor iz "Hitne službe".

"Sada je krivi trenutak da postanem zavisnik, a kada budem imao osamdeset godina, bez problema ću postati narkić", nastavio je Kluni.

Najčitanije