Na kuću pop zvijezde Rijane u Beverli Hilsu u Los Anđelesu pucano je iz automatske puške, dok se pjevačica nalazila unutra sa porodicom. Policija je ubrzo uhapsila osumnjičenu ženu, a u incidentu, prema prvim informacijama, niko nije povrijeđen.
Na Rijaninu kuću u Beverli Hilsu ispaljena je "kiša metaka", prenijeli su američki mediji. Ženska osoba (30), koja je pucala iz automatske puške, ubrzo je uhvaćena i privedena.
Službenici policiјske uprave Los Anđelesa reagovali su na priјave o pucnjavi na kuću na Beverli Hilsu u nedjelju i saopštili da je osumnjičena privedena.
In the Beverly Hills area of Los Angeles. An unidentified woman drove up to Rihanna's mansion. and opened fire with an AR-15-style rifle, firing approximately 10 shots. Several bullets hit the house: at least one pierced the wall, and others damaged the gate. pic.twitter.com/qxtl4qJZoN
— Argonaut (@FapeFop90614) March 9, 2026
Kuća na koju su ispaljeni meci u vlasništvu je pop zvijezde Rijane, koja se u tom trenutku nalazila u kući, prenio je CNS News. Dodaju da su na licu mjesta pronađene čaure automatske puške.
According to NBC, the woman shoots at Rihanna's home with AR-15-style rifle. Los Angeles Times gave more updates: pic.twitter.com/wRSlWAFAjY
— (@gabgonebad) March 9, 2026
Izvor iz policije potvrdio je da je pjevačica u trenutku napada bila u vili, ali da niko nije povrijeđen, kao i da je osumnjičena, opisana samo kao žena u tridesetim godinama, bila u automobilu kada je ispalila sedam hitaca prije nego što јe odјurila velikom brzinom.