BiH

Banjac: Dva narodna poslanika će pristupiti NPS-u

Banjac: Dva narodna poslanika će pristupiti NPS-u
Foto: Arhiva / Ilustracija | Banjac: Dva narodna poslanika će pristupiti NPS-u
N.N.

BANJALUKA - Dva narodna poslanika u ponedjeljak će pristupiti Narodnoj partiji Srpske, rekao je predsjednik ove stranke Darko Banjac.

"Sutra će u Bijeljini u 17 časova dva poslanika iz Narodne skupštine pristupiti Narodnoj partiji Srpske", rekao je Banjac u "Centralnim vijestima" Alternativne televizije.

Najčitanije