BiH

Banjac: Nisam pristupio DNS-u

Banjac: Nisam pristupio DNS-u
Banjac: Nisam pristupio DNS-u
Srna

Poslanik Slobodnog demokratskog srpskog kluba u Narodnoj skupštini Republike Srpske Darko Banjac rekao je danas da nije pristupio DNS-u kako su danas objavili pojedini portali.

Banjac je istakao da to ne znači da sa tom strankom neće sarađivati u budućnosti.

Banjac je u junu napustio Klub SDS-a u Narodnoj skupštini Republike Srpske, podnio ostavke na članstvo u Glavnom odboru i na mjesto predsjednika Opštinskog odbora SDS-a u Kozarskoj Dubici, te sa bivšim poslanicima SDS-a Nenadom Stevandićem i Slavkom Dunjićem formirao Slobodni demokratski srpski klub.

Najčitanije