BANJA LUKA- Predsjedavajući Vijeća ministara BiH Vjekoslav Bevanda razgovaraće sutra u Banjaluci s predsjednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom.
Sastanak će se održati u Kabinetu predsjednika RS-a.
Nakon razgovora najavljenih za 10.30 predviđene su izjave za novinare.