BiH

Bogdanić zadovoljan radom Crvenog krsta

Bogdanić zadovoljan radom Crvenog krsta
Bogdanić zadovoljan radom Crvenog krsta
Srna

BANJALUKA- Ministar zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske Dragan Bogdanić izrazio je zadovoljstvo dosadašnjim radom i zalaganjem Crvenog krsta Republike Srpske i pozdravio kampanju koja se provodi u ovoj godini pod sloganom "Mi smo članovi Crvenog krsta, a vi?" radi omasovljenja članstva.

Bogdanić se povodom obilježavanja Svjetskog dana i Nedjelje Crvenog krsta sastao danas sa delegacijom Crvenog krsta Republike Srpske i tom prilikom zahvalio ljudima dobre volje i humanistima koji čine snagu ove organizacije, saopšteno je iz Ministarstva.

Predstavnici Crvenog krsta informisali su Bogdanića o aktivnostima u protekloj godini i aktivnostima povodom Nedjelje Crvenog krsta koja se u Srpskoj obilježava prema smjernicama Međunarodne federacije društava Crvenog krsta i Crvenog polumjeseca pod sloganom "Svugdje za svakoga".

Cilj obilježavanja je da se prikaže snaga mreže zaposlenih i volontera Crvenog krsta i da se naglasi univerzalno prisustvo i značaj ove organizacije.

Najčitanije