BiH

Bosić: Ne odustajemo od protesta u Banjaluci

Bosić: Ne odustajemo od protesta u Banjaluci
Bosić: Ne odustajemo od protesta u Banjaluci
Srna

DONJA GRADINA - Predsjednik SDS-a Mladen Bosić izjavio je da Savez za promjene ostaje pri tome da održi proteste u Banjaluci 14. maja, bez obzira na odluke gradske i republičke vlasti.

"Mi ćemo se boriti za svoja prava, a to je pravo da slobodno kažemo šta mislimo i da se slobodno okupljamo", rekao je Bosić danas novinarima u Donjoj Gradini, gdje je prisustvovao obilježavanju 71 godine od stradanja žrtava ustaškog zločina u koncentracionom logoru Jasenovac.

Bosić je rekao da su protesti Saveza za promjene najavljeni prije više od 15 dana i da su smiješni pokušaji da se "na neki način izigra zakazivanje termina".

Najčitanije